Sport

Ve středu 4. 10. 2017 jsme se účastnili Běhu naděje. Tato charitativní akce probíhala v areálu chrudimské nemocnice. Kromě absolvování běžecké trati jsme shlédli venkovní workshopy a doprovodný program. Nejšikovnější běžci získali tričko nebo reflexní náramek.

I přes nepříznivé počasí se žákům akce líbila.

????????????????

 

Ve čtvrtek 30. 11. 2017 se v Pardubicích konal atletický čtyřboj mladších žáků. Naši školu reprezentovaly děti ze IV. třídy. Přivezly 2 stříbrné a 2 bronzové medaile. Gratulujeme!

Ve středu 21. 3. 2018 jsme uspořádali regionální kolo v plavání pro speciální školy a ústavy Pardubického a Královéhradeckého kraje. Na chrudimském bazéně jsme přivítali na 80 účastníků. Mezi závodníky uspěla i naše žákyně a získala zlatou medaili na 50 m volný způsob. Blahopřejeme!

Ve čtvrtek 31. 5. 2018 vyhrálo družstvo žáků 8.a 9. třídy florbalový turnaj O Pohár Danety v Hradci Králové. V konkurenci dalších pěti družstev získali žáci pohár za 1. místo a brankář trofej pro nejlepšího brankáře. Gratulujeme!

Ve čtvrtek 7. 6. 2018 se žáci speciální školy účastnili atletického Parapoháru v Pardubicích. Uspěli v družstvech i jednotlivcích a kromě odměn si odvezli i krásné sportovní zážitky.

      Ve středu 10. 10. 2018 jsme se opět účastnili Běhu naděje v areálu chrudimské nemocnice. Běželi jsme povinný okruh, shlédli venkovní workshopy a doprovodný program. Téměř všichni běžci získali reklamní předměty, a tím přispěli na výzkum rakoviny.

Běh naděje 2018_4

12. a 13. 10. 2018 bojovalo družstvo chlapců IX. třídy na MČR horských kol ve Srubech o nejcennější kov. Dařilo se všem, ale jen jeden může být první. V konkurenci získal žák naší školy zlatou medaili v crossovém závodě. Blahopřejeme!