Ve čtvrtek 25. června jsme v krásném letním dni tančili před školou. Zopakovali jsme si etiketu promenády, mazurku, ptačí tanec. Na závěr jsme zvládli desetiminutový taneční maratón. A začali se těšit na prázdniny!

Skip to content